Wyświetl pojedynczy post
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21283
Stary 12.02.2014, 12:34
Spadł śnieg i rozwalił dach w zeszłym roku to nadzór budowlany skapował że coś jest nie tak i trzeba to poprawić.

Jako że pewnie nie ma kasy lub możliwości technicznych na zrobienie ogrzewania to zdjęli je w całości.

Tak to stać nie będzie, mam nadzieję że chwilowy ruch żeby zrobić sobie dupochron. Też nikt nie wie jaka pogoda będzie teraz w lutym i marcu. Spadłby śnieg, nadzór zabroniłby rozgrywania meczy albo coś innego.

Martwi tylko że to taka dość kosztowna zabawa zdjęcie tego wszystkiego. Trzeba poczekać albo niech ktoś dzwoni jakiś reporter do ZIS'u i spyta jaki mają sposób na rozwiązanie tego problemu.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując