Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10006
Stary 12.02.2014, 12:05
Trzeba wyznaczać ambitne cele i próbować je realizować. Tak więc po wykupieniu ostatnich 150 biletów na B (info skwk z fb), bierzemy się za E21!

No i pamiętajmy, że szczególnie przed takimi meczami jak derby, na mecz przychodzimy co najmniej godzinę wcześniej, żeby przywitać odpowiednio dziewczyny w paski!
Odpowiedz cytując