Siema, mam na sprzedaz nastepuajce szale WISLY, SLASKA i LECHII:
WISLA - Classic (OKAZJA!)
http://allegro.pl/szalik-wisla-krako...966897352.html
SLASK - FESTUNG BRESLAU
http://allegro.pl/szalik-slask-wrocl...950793551.html
LECHIA - JEBAC PZPN
http://allegro.pl/szalik-lechia-gdan...966900325.html
Zapraszam i pozdrawiam!