Wyświetl pojedynczy post
Flash
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5289
Stary 12.02.2014, 12:04
Siema, mam na sprzedaz nastepuajce szale WISLY, SLASKA i LECHII:

WISLA - Classic (OKAZJA!)
http://allegro.pl/szalik-wisla-krako...966897352.html

SLASK - FESTUNG BRESLAU
http://allegro.pl/szalik-slask-wrocl...950793551.html

LECHIA - JEBAC PZPN
http://allegro.pl/szalik-lechia-gdan...966900325.html

Zapraszam i pozdrawiam!
Odpowiedz cytując