Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10003
Stary 12.02.2014, 10:49
White91 napisał(a):Wyświetl post
Przedłużenie młyna na E? Trochę tego nie widzę.
skrajny sektor E od strony D z łatwością może się włączyć do dopingu, szczególnie że tam zakupią bilety Ci, którym zabrakło na C, D i B, a nie typowe osoby ze środka E. Pod tym sektorem będą dzieciaki z sektora szkolnego, który też żywiołowo dopinguje.

reasumując, to dobry pomysł.
Odpowiedz cytując