White91 napisał(a):

|
Przedłużenie młyna na E? Trochę tego nie widzę.
|
skrajny sektor E od strony D z łatwością może się włączyć do dopingu, szczególnie że tam zakupią bilety Ci, którym zabrakło na C, D i B, a nie typowe osoby ze środka E. Pod tym sektorem będą dzieciaki z sektora szkolnego, który też żywiołowo dopinguje.
reasumując, to dobry pomysł.