Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21278
Stary 11.02.2014, 23:40
master17 napisał(a):Wyświetl post
Jestem ciekaw gdzie był nadzór budowlany, gdy stadion powstawał. Trochę czasu już leżało na swoim miejscu i nagle się obudzili ?
Jedyna sensowna odpowiedź jaka przychodzi mi do głowy brzmi: to jest Polska, kraj debili. Pamiętasz akcję odśnieżania dachów jak zawaliła się hala?
U nas musiał się widocznie kawałek dachu wykruszyć, żeby ktoś łaskawie rzucił na całość okiem i stwierdził: "No, faktycznie, mogło to kogoś zabić". A że nie zabiło, to i urzędnicy miejscy, i nadzór budowlany są zadowoleni z dobrze wykonanej roboty.

raindog napisał(a):Wyświetl post
Przypomina mi się pewien skecz Monty Pythona: "Jeśli pogoda dopisze, a lokatorzy nie będą zbyt ruchliwi, budynek nie powinien się zawalić".
Dla Anglików to był humor absurdalny. U nas to jest rzeczywistość...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.02.2014 o godz. 23:45.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując