Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21276
Stary 11.02.2014, 21:37
Jak to kurna możliwe, że trybuna południowa oddana została do użytku w 2006 roku i przez 8 lat te elementy były bezpieczne, a nagle teraz stały się niebezpieczne? Przecież to jest kpina. Jak ten stadion teraz wygląda ;/ Zdemontować jeszcze telebimy, zdemontować krzesełka. Zbierajmy pieniądze na Igrzyska.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując