TymonPRO napisał(a):

|
W obronie doświadczeni(Głowacki,Bunoza)
|
I to wygląda całkiem nieźle!
Zdecydowanie gorzej wyglądają obecnie boki, zwłaszcza obsada lewej strony (można przyjąć, że dzisiejszy skład z pierwszej połowy to na chwilę obecną wyjściowa 11).