Witam!
Przepraszam was że dopiero teraz odpisuje, ale niestety brak dłuższej wolnej chwili robi swoje.
Co do Konkursu, kontynuujemy obecną edycję z podobną zasadą jak Ekstraklasa. Po 30 kolejkach dzielimy punkty na pół.
Niestety w tej edycji nie będę mógł wprowadzić znaczących zmian, ponieważ równa się to z dodatkowym czasem, a tego nie mam zbyt wiele. Więc dlatego już dziś proszę Was o wyrozumiałość na przyszłość. Nie zawsze klasyfikacja po meczu będzie się pojawiać zaraz po spotkaniu.
Przypominam, że w kategorii TOP zaliczamy na wiosnę następujące spotkania:
- Derby
- Legia.
Typy na mecz Piast Gliwice - Wisła Kraków
oddajemy do poniedziałku, do godziny 11:59!
Zapraszam do typowania!