Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21271
Stary 11.02.2014, 19:10
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
Dobra może i jest teraz bezpieczniej, ale estetyka obiektu uległa pogorszeniu. Ciekaw jestem jakie alternatywne rozwiązania zaprezentuje zarządca?
znając tych co rządzą miastem podejrzewam,ze zasłonią to gazetami.miejmy tylko nadzieję,ze będzie to prasa kolorowa....może "playboy"
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując