buczo1985 napisał(a):

|
Dobra może i jest teraz bezpieczniej, ale estetyka obiektu uległa pogorszeniu. Ciekaw jestem jakie alternatywne rozwiązania zaprezentuje zarządca?
|
znając tych co rządzą miastem podejrzewam,ze zasłonią to gazetami.miejmy tylko nadzieję,ze będzie to prasa kolorowa....może "playboy"