Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21401
Stary 11.02.2014, 16:32
piotek napisał(a):Wyświetl post
Głowa nie kończy kariery
http://www.krakow.sport.pl/sport-kra...ie__stop_.html
To super wiadomość, bo "Głowa" to obecnie najlepszy stoper w lidze i jedyny pewny zawodnik w Wiśle na tej pozycji. Między nim a Bunozą czy Chavezem (których zresztą chcemy się pozbyć z uwagi na kontrakty) jest przepaść.

Dobrze żeby któryś z młodych miał się od kogo uczyć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując