piotek napisał(a):

To super wiadomość, bo "Głowa" to obecnie najlepszy stoper w lidze i jedyny pewny zawodnik w Wiśle na tej pozycji. Między nim a Bunozą czy Chavezem (których zresztą chcemy się pozbyć z uwagi na kontrakty) jest przepaść.
Dobrze żeby któryś z młodych miał się od kogo uczyć.