Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67535
Stary 11.02.2014, 15:59
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
No to można podsumować zimę:

+ Dudka Stilić Szewczyk Klarić
- Stolarski Małecki

Zadowoleni?
Osobiście wolałbym takie wzmocnienie

Dudka Stilić Szewczyk Klarić Małecki Stolarski

Czyli wolałbym gdyby nikt nie odszedł ale w naszej sytuacji gdy płacimy mniej niż Piast Gliwice to transfery Stilicia i Dudki są znakomite,Szewczyk i Klarić mogą pozytywnie zaskoczyć,pamiętam Szewczyka z jego kilku gier w Ekstraklasie i pokazywał że ma jakiś potencjał a Klarić to żadne ryzyko,może być tylko in +

Oby nam tylko Bunoza nie zwiał na koniec okna transferowego, było by to spore osłabienie,sytuacja Marko Jovanovicia też nie jest ciekawa

PS:Trzeba będzie trzymać kciuki żeby nas kontuzje omijały,ale nasza pierwsza jedenastka prezentuje się bardzo mocno
Najlepszy napastnik ligi (Brożek)
Absolutnie czołowi skrzydłowi ligi (Guerrier,Sarki)
W środku pomocy,czołowy gracz ligi Garguła i była gwiazda ligi Stilić + wschodząca gwiazda Chrapek
W obronie doświadczeni(Głowacki,Bunoza)
W bramce jeden z lepszych w lidze: Miśkiewicz

A dodatkowo: Dariusz Dudka(65 krotny reprezentant Polski i była gwiazda Wisły),Łukasz Burliga(chyba w życiowej formie)Ostoja Stjepanović(niezły defensywny pomocnik)
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 11.02.2014 o godz. 16:20.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując