TRZEBINIAnin napisał(a):

No to można podsumować zimę:
+ Dudka Stilić Szewczyk Klarić
- Stolarski Małecki
Zadowoleni?
|
Osobiście wolałbym takie wzmocnienie
Dudka Stilić Szewczyk Klarić Małecki Stolarski
Czyli wolałbym gdyby nikt nie odszedł ale w naszej sytuacji gdy płacimy mniej niż Piast Gliwice to transfery Stilicia i Dudki są znakomite,Szewczyk i Klarić mogą pozytywnie zaskoczyć,pamiętam Szewczyka z jego kilku gier w Ekstraklasie i pokazywał że ma jakiś potencjał a Klarić to żadne ryzyko,może być tylko in +
Oby nam tylko Bunoza nie zwiał na koniec okna transferowego, było by to spore osłabienie,sytuacja Marko Jovanovicia też nie jest ciekawa
PS:Trzeba będzie trzymać kciuki żeby nas kontuzje omijały,ale nasza pierwsza jedenastka prezentuje się bardzo mocno
Najlepszy napastnik ligi (Brożek)
Absolutnie czołowi skrzydłowi ligi (Guerrier,Sarki)
W środku pomocy,czołowy gracz ligi Garguła i była gwiazda ligi Stilić + wschodząca gwiazda Chrapek
W obronie doświadczeni(Głowacki,Bunoza)
W bramce jeden z lepszych w lidze: Miśkiewicz
A dodatkowo: Dariusz Dudka(65 krotny reprezentant Polski i była gwiazda Wisły),Łukasz Burliga(chyba w życiowej formie)Ostoja Stjepanović(niezły defensywny pomocnik)