|
jak mogli zdemontować te daszki to mogli się też zająć pleksami. kiedyś mówiono że nie mogą tego zrobić ze względu na problemy z właścicielem/wykonawcą/architektem stadionu ale nagle żadnych problemów miedzy tymi osobami nie ma i demontują daszek
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 11.02.2014 o godz. 14:57.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|