|
de facto trzeba by to podsumowanie dla zimy (przynajmniej dla rundy wiosennej) zestawić tak:
+ Dudka, Stilic, Szewczyk, Klaric
- Stolarski, Małecki, Jovanovic, Boguski
I teraz to nie wygląda już tak super-ekstra. Ale oczywiście nie ma co narzekać i tak czy inaczej uważam że bilans wychodzi na plus.
Ostatnio edytowane przez Krav : 11.02.2014 o godz. 14:02.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
|