Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
#
21265
11.02.2014, 13:05
Pero
napisał(a):
to są jakieś jaja
http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=28661
To jest przerażające jakie pieniądze poszły na taki bubel...
kornd
napisał(a):
To co odleciało rok temu było w narożnikach, spadający śnieg z dachu trybun wzdłuż boiska uszkodził dach tych za bramkami
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...2341,t,id.html
A teraz zdemontowali daszek chroniący przed zacinającym deszczem z całego stadionu:
http://krakow.naszemiasto.pl/galeria...ce4fc403,1,3,6
To chyba nadzór budowlany zadecydował. I podejrzewam że nie zrobili tego z nudów albo dla jaj...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.02.2014 o godz. 13:08.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
wolfy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wolfy
Znajdź inne posty napisane przez wolfy