|
Zanim Dudka się ogarnie i wróci do jako takiej formy to też kilka kolejek minie.
Widocznie uznali,że Szawez i Bunoza i tak w lecie odejdą i możemy się szarpnąć na te pół roku pensji.
A dwa,że po miesiącu l4 pensję Jovanovicia przejmuje ZUS...
@up
Nalepy i Urygi bym nie brał na poważnie ,póki co bliżej im do A klasy niż do Ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 11.02.2014 o godz. 12:39.
|