Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21263
Stary 11.02.2014, 12:24
kornd napisał(a):Wyświetl post
Przez 8 lat były te daszki i nic nie odleciało, a nagle okazało się że trzeba to zdemontować, bo zagraża bezpieczeństwu. Tylko ciekawe, że architekt stadionu nie wpadł na to, że system odśnieżania powinno się założyć na całym dachu...
info sprzed ponad roku http://wiadomosci.onet.pl/krakow/ust...ie-wisly/9dltl
chyba jednak coś było na rzeczy
Odpowiedz cytując