kornd napisał(a):

|
Przez 8 lat były te daszki i nic nie odleciało, a nagle okazało się że trzeba to zdemontować, bo zagraża bezpieczeństwu. Tylko ciekawe, że architekt stadionu nie wpadł na to, że system odśnieżania powinno się założyć na całym dachu...
|
info sprzed ponad roku
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/ust...ie-wisly/9dltl 
chyba jednak coś było na rzeczy