Wyświetl pojedynczy post
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21262
Stary 11.02.2014, 12:18
Przez 8 lat były te daszki i nic nie odleciało, a nagle okazało się że trzeba to zdemontować, bo zagraża bezpieczeństwu. Tylko ciekawe, że architekt stadionu nie wpadł na to, że system odśnieżania powinno się założyć na całym dachu...


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując