Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67525
Stary 11.02.2014, 11:59
4FunNow napisał(a):Wyświetl post
@Syryls zauważ, że gra Wisły w ostatnim czasie nie opierała się na atakach skrzydłami.
Głównie to byly akcje konstruowane ze środka pola.

Teraz najpewniej jeszcze Garguła wejdzie na prawe skrzydło zwalniając miejsce na środku Stilićowi
Nie wiadomo, póki co wygląda na to, że gramy bez Stjepanovicia, za to z Sarkim i Donaldem.
Odpowiedz cytując