4FunNow napisał(a):

@Syryls zauważ, że gra Wisły w ostatnim czasie nie opierała się na atakach skrzydłami.
Głównie to byly akcje konstruowane ze środka pola.
Teraz najpewniej jeszcze Garguła wejdzie na prawe skrzydło zwalniając miejsce na środku Stilićowi
|
Nie wiadomo, póki co wygląda na to, że gramy bez Stjepanovicia, za to z Sarkim i Donaldem.