Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21261
Stary 11.02.2014, 11:35
Mam nadzieję że nie skończy się na demontażu i miasto w niedługim czasie zaprezentuje, a później zrealizuje inne rozwiązanie z tą osłoną. Chociaż w tym kraju wcale bym się nie zdziwił gdyby tak już zostało na zawsze.
What's new?

Odpowiedz cytując