Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67520
Stary 11.02.2014, 10:11
piotek napisał(a):Wyświetl post
Ale mamy też Chrapka, który może pójść za naprawdę dobrą kasę kiedyś. Mieliśmy Błaszcza (tak, wiem, ze to akurat bardziej zasługa Brzęczka, niż naszych skautów).
Zmieniły się przepisy można podpisywać kontrakty przed 18-stką. Więc 2-3 najzdolniejszych powinno się podpisywać
.
Odpowiedz cytując