piotek napisał(a):

|
Ale mamy też Chrapka, który może pójść za naprawdę dobrą kasę kiedyś. Mieliśmy Błaszcza (tak, wiem, ze to akurat bardziej zasługa Brzęczka, niż naszych skautów).
|
Zmieniły się przepisy można podpisywać kontrakty przed 18-stką. Więc 2-3 najzdolniejszych powinno się podpisywać