Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
konaar
Member
Od: 08.2009
Offline
#
67516
11.02.2014, 08:55
chyba jakaś niespodzianka dzisiaj
edit; fuck, na komorce mi obicelo zdjecie z fb wislakrakow.com i nie widzialem ze kosuzlka obok 99 to Stilic, nie ma niespodzianki;/
Ostatnio edytowane przez konaar : 11.02.2014 o godz. 09:04.
konaar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konaar
Znajdź inne posty napisane przez konaar