Wyświetl pojedynczy post
konaar
Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67516
Stary 11.02.2014, 08:55
chyba jakaś niespodzianka dzisiaj

edit; fuck, na komorce mi obicelo zdjecie z fb wislakrakow.com i nie widzialem ze kosuzlka obok 99 to Stilic, nie ma niespodzianki;/
Ostatnio edytowane przez konaar : 11.02.2014 o godz. 09:04.
Odpowiedz cytując