Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67514
Stary 11.02.2014, 01:43
Ale mamy też Chrapka, który może pójść za naprawdę dobrą kasę kiedyś. Mieliśmy Błaszcza (tak, wiem, ze to akurat bardziej zasługa Brzęczka, niż naszych skautów).
Odpowiedz cytując