Wyświetl pojedynczy post
comek
Senior Member
 
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67513
Stary 11.02.2014, 00:40
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
To wiem,ja tylko zastanawiam sie nad tym czy jest sens takiej polityki czy nie lepiej poprostu znalesc 18-latka w Polsce.
Bo i tego i tego i tak trzeba dlugo bedzie ogrywać.

a już mieliśmy takiego jednego zdolnego, którego ogrywaliśmy, a skończył w Lechii
Odpowiedz cytując