Wojtas napisał(a):

To wiem,ja tylko zastanawiam sie nad tym czy jest sens takiej polityki czy nie lepiej poprostu znalesc 18-latka w Polsce.
Bo i tego i tego i tak trzeba dlugo bedzie ogrywać.
|
a już mieliśmy takiego jednego zdolnego, którego ogrywaliśmy, a skończył w Lechii