Wojtas napisał(a):

Rynek Austriacki jest umówmy sie ,dobrze inwigilowany przez europejsckich scoutów.
jakos nie wierze ze gra sobie taki Klaric ,mlody ,zdolny i nikt go nie wypatrzyl wczesniej i tym samym sporzatnał go konkurencjii
bron boze nie wyciagam zadnych wniosków ,ale ten fakt daje do zastanowienia
Byle to nie byl Austraicki Grzegorz Kmiecik.
Ale byc moze cos jednak potrafi............
|
Z drugiej strony Smuda też chyba nie bierze byle kogo skoro 95% zawodników testowanych nie zakontraktował. Czas pokaże.