QBAS napisał(a):

Ja też żadnego poważnego grajka (u nas czy gdzie indziej) grającego z 99 nie pamiętam.. Ale bądźmy poważni, numery nie grają
|
A taki tam...
Może by się nadał
Byle nie był
-----------------------------
Opcja ratunkowa. Pozostaje mieć nadzieję, że wypali.