anka1906 napisał(a):

Cześć, Potrzebuje sie dostać na Balice, najlepiej MPK. Z Borku Fałęckiego lub Matecznego. Jesli ktos wie jakie autobusy tam jeżdżą to proszę namiary
Dzieki z góry
|
http://rozklady.mpk.krakow.pl/aktual...8/0208rw01.htm
http://rozklady.mpk.krakow.pl/aktual...2/0292rw01.htm
Z Borku i Matecznego bezpośrednio nie da rady. Trzeba podjechać np na pl Inwalidów, AGH. Stamtąd już prosto na lotnisko.