Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27750
Stary 10.02.2014, 20:06
T S W napisał(a):Wyświetl post
Jest realna opcja przejścia/przeskoczenia z sektora E na C? próbował ktoś? odpowiedz na priv jak coś.
nie ma. Chyba że chcesz posłuchać "zostaw kibica".
Odpowiedz cytując