|
Ja też żadnego poważnego grajka (u nas czy gdzie indziej) grającego z 99 nie pamiętam.. Ale bądźmy poważni, numery nie grają
Mam tylko nadzieję, że ten chłopak jest rzeczywiście wymiernie lepszy od naszych polskich piłkarzy w naszej szerokiej kadrze czy niższych ligach (choćby małopolskich)...
|