DonaltTSSk napisał(a):

Byłem na komendzie złożyłem soje wyjaśnienia (nie było już opcji przyjęcia tego mandatu, a okazało się że mam jeszcze zakłócanie ciszy nocnej i używanie wulgaryzmów). Co do picia w miejscu publicznym to na moa linia obrony będzie taka, że skoro piłem to powinienem coś wydmuchać, a odmówili mi badania alkomatem.
Tylko sąd nas może sądzić ! :/
|
Sprawdź sobie czy to było miejsce publiczne! O zakłócanie nie musi być zgłoszenia? Bo komu zagłuszałeś ja nikt się nie skarżył?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.