LanceTS napisał(a):
|
Dajcie spokój, ludzi którzy sprawdzają ile zeszło biletów jest pewnie ze 100. Jak każdy wejdzie 2 razy dziennie to macei 200 wejść, czyli 10 na godzine. Nawet jakby ich było 1000, to i tak jest to 100 na godzine. Jeśli serwer nie jest w stanie wytrzymać wejść 5000 wejść na godzine to jest do wyjebania. Ci sprawdzacze niech sobie sprawdzają jak najwięcej jak dla mnie.
|
No jest jaki jest i dlatego niestety musimy się dostosować do niego, tak więc lepiej sprawdzić sobie raz na dzień jakoś pod wieczór czy coś i tyle. Żeby nie blokować innym.
Co najmniej 14 500 kibiców zobaczy derby:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zobaczy_derby/