|
Bitonem nie ma co zawracać sobie głowy bo i tak do nas nie wróci. Co prawda za granicą furory nie robi ale wątpie aby chciał grać za takie grosze jakie u nas się w tej chwili oferuje. Po za tym musiałby rozwiązać swój kontrakt z obecnym pracodawcą więc lepiej skończmy temat.
|