Wyświetl pojedynczy post
Janusz94
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67499
Stary 10.02.2014, 13:36
Bitonem nie ma co zawracać sobie głowy bo i tak do nas nie wróci. Co prawda za granicą furory nie robi ale wątpie aby chciał grać za takie grosze jakie u nas się w tej chwili oferuje. Po za tym musiałby rozwiązać swój kontrakt z obecnym pracodawcą więc lepiej skończmy temat.
Odpowiedz cytując