Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9981
Stary 10.02.2014, 09:24
Mialem czekac do nastepnego tygodnia z biletami ale widze ze nie warto czekac bo juz moze ich nie byc. Strona z biletami znowu smiga tak wiec zamawiac poki mozna. Mysle ze warto bedzie przejechac te 250 km i zobaczyc jak zydki dostana Do zobaczenia na meczu!
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując