Mialem czekac do nastepnego tygodnia z biletami ale widze ze nie warto czekac bo juz moze ich nie byc. Strona z biletami znowu smiga tak wiec zamawiac poki mozna. Mysle ze warto bedzie przejechac te 250 km i zobaczyc jak zydki dostana

Do zobaczenia na meczu!