|
Przejebane Ci będzie z nimi wygrać. Kumpel ostatnio jak szliśmy pare mieisecy temu na mecz powiedział do mnie coś w stylu "zamknij sie ....a" oczywiście wszystko na żarty. Psy go wzieły, my podskoczyliśmy ale jak powiedzieli że nie będzie mandatu to odpuścilismy. Po miesiacu dostał wezwanie, psy zeznały ze używał wulgarnych słów i znieważył ich. Gość dostał propozycje przyjęcia mandatu 200zł albo sprawę w sądzie.
|