Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25791
Stary 09.02.2014, 22:44
Co zrobić... Jak ktoś jest na tyle pojebany, że pcha się do partii, w której drwi sie z polskich Bohaterów, w której Jaruzelski jest kimś, której członkowie z PZPRowców, komuchów przemalowali się w barwy niby Polaków to tylko o nim to świadczy. Szkoda, że w naszym klubie osób o poglądach zbliżonych do Żurawskiego - popierających jego decyzję o starcie w tych wyborach jest dużo (?), że nie został on wyjebany na zbity pysk. Ambasador, który się brata z czerwonymi. Super, pozazdrościć.
To tylko pokazuje, że w przyszłości niewątpliwie zarząd klubu Wisła S.A wydyma jeszcze nie raz swoich kibiców i jak tylko nadarzą się pierwsze problemy to staną po lewej stronie zamiast po stronie kibiców.

Wyborcza o Ince:
http://narodowcy.net/polska/9027-wyb...-zbrodniarzami

Magdalena Tulli: "Możemy się martwić, że została zamordowana, możemy współczuć, możemy szanować wybór, ale ekscytować się? Hitlerowscy zbrodniarze skazani na śmierć też ginęli z okrzykiem "Heil Hitler".

ŚWO i tyle w temacie GW i innych Żurawi.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.