Co zrobić... Jak ktoś jest na tyle pojebany, że pcha się do partii, w której drwi sie z polskich Bohaterów, w której Jaruzelski jest kimś, której członkowie z PZPRowców, komuchów przemalowali się w barwy niby Polaków to tylko o nim to świadczy. Szkoda, że w naszym klubie osób o poglądach zbliżonych do Żurawskiego - popierających jego decyzję o starcie w tych wyborach jest dużo (?), że nie został on wyjebany na zbity pysk. Ambasador, który się brata z czerwonymi. Super, pozazdrościć.
To tylko pokazuje, że w przyszłości niewątpliwie zarząd klubu Wisła S.A wydyma jeszcze nie raz swoich kibiców i jak tylko nadarzą się pierwsze problemy to staną po lewej stronie zamiast po stronie kibiców.
Wyborcza o Ince:
http://narodowcy.net/polska/9027-wyb...-zbrodniarzami
Magdalena Tulli: "Możemy się martwić, że została zamordowana, możemy współczuć, możemy szanować wybór, ale ekscytować się? Hitlerowscy zbrodniarze skazani na śmierć też ginęli z okrzykiem "Heil Hitler".
ŚWO i tyle w temacie GW i innych Żurawi.