Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25790
Stary 09.02.2014, 21:54
W życiu nie wejdzie. Być może obietnicą startu w kolejnych wyborach samorządowych, bądź parlamentarnych go przekonali. Cokolwiek by to było sprzedał się k....om i nisko się ceni.