|
Właśnie - sądzicie, że jak mój znajomy przyjedzie do Krakowa w dniu meczu koło 10, spokojnie wyrobi się z Kartą Kibica i biletem do meczu?
Moje jedyne doświadczenie, jest z PP z Jagą, gdzie kumpel wyrabiał KK, ja stałem mu w kolejce po bilet, a i tak nam zeszło godzinę.
|