Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9339
Stary 09.02.2014, 13:38
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie dość zabawnie i strasznie w polityce - dziś natrafiłem w TV na wiec partii Twój Ruch. Wypowiadał się Kutz i Szczuka czy inna suka, pierwszy smęcił coś o tym, że Śląsk przez lata nie był Polski i to jest skandal, że RP nie respektuje ślązaków jako mniejszość etniczna, druga królewna natomiast stwierdziła, że kobiety są rozwiązaniem dla wszystkiego dlatego kobiety powinny stanowić minimum 40% zarządu w spółkach (wtf). A i była jeszcze 3 pannica, której nazwiska nie pamiętam ale przedstawiła zajebisty plan: "Doprowadzę do tego, żeby każdemu człowiekowi dano to czego potrzebuje" - plan godny nobla.
Podziwiam, że obejrzałeś.
U mnie to leciało gdzieś w tle w pewnym momencie, ale jak dotarło do mnie bredzenie kucyka przełączyłem natychmiast na disco-polo.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując