Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67491
Stary 09.02.2014, 12:39
Słodzenie słodzeniem, ale jak usłyszałem, że Smuda jest jednym z najlepszych w Europie to...
Żeby bylo jasne, jestem zwolennikiem Franza w Wiśle. Klarić ma zadatki na "dziennikarz" Weszło, musi tylko zmienić front na prowarszawski.
Odpowiedz cytując