|
Dostałem mandat, a raczej propozycję przyjęcia mandatu (50zł) za picie alkoholu, którego nie piłem, ale stała pusta butelka obok na murku. Oczywiście mandatu nie przyjąłem i burek wystawił mi wezwanie na komendę w tym tyg. Jak działać, aby dobrze z tego wyjść ?
|