Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25784
Stary 08.02.2014, 20:37
sambo napisał(a):Wyświetl post
Panowie - gadacie sobie różne rzeczy, pokazujecie różne obrazki. A polskiej służby zdrowia już niema. NIE MA!

Owsiak zrezygnował... ze wszystkiego...


Co za tragedia mnie spotkała, mnie i moje dzieci...

I te komory gazowe
Spokojnie, to tylko przedstawienie dla tłuszczy. Już odwołał rezygnację . Utrzymanie Land Rovera, trochę kosztuje a on już przyzwyczaił się do luksusów. Zapowiedział nawet wzmocnienie grania .