sambo napisał(a):

Panowie - gadacie sobie różne rzeczy, pokazujecie różne obrazki. A polskiej służby zdrowia już niema. NIE MA!
Owsiak zrezygnował... ze wszystkiego...
Co za tragedia mnie spotkała, mnie i moje dzieci...
I te komory gazowe
|
Spokojnie, to tylko przedstawienie dla tłuszczy. Już odwołał rezygnację

. Utrzymanie Land Rovera, trochę kosztuje a on już przyzwyczaił się do luksusów. Zapowiedział nawet wzmocnienie grania

.