Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#371
Stary 08.02.2014, 15:15
Nie wie ktoś jak ze śniegiem na stokach w Szczawnicy? Da się pojeździć? Mam pobyt od poczatku przyszlego tygodnia i nie wiem czy sens brać narty w ogóle. Byłbym bardzo wdzięczny za info (albo chociaż pomoc jak to sprawdzić).
Odpowiedz cytując