Temat
:
Kiedy spadnie śnieg? Czyli z serii- wyciągnąć narty z piwnicy
Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
371
08.02.2014, 15:15
Nie wie ktoś jak ze śniegiem na stokach w Szczawnicy? Da się pojeździć? Mam pobyt od poczatku przyszlego tygodnia i nie wiem czy sens brać narty w ogóle. Byłbym bardzo wdzięczny za info (albo chociaż pomoc jak to sprawdzić).
filemon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filemon
Znajdź inne posty napisane przez filemon