Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9955
Stary 08.02.2014, 13:13
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Maja doswiadczenie z oststich derbow ze jeden podsektor jako bufor nie wystarczy.

Ale ze dali parchom 2 tys biletow to nas na G bedzie tylko G1. gorzej tego rozegrac juz nie mozna bylo


A co do liczby to jest jeszce maasa czasu do derbow, na C biletow brak na naroznik tez sie koncza ,jest dobrze.

Naszych na G1 będzie 1000 pod warunkiem, że na ten sektor zejdą wszystkie karnety. Jeśli tych sprzedadzą na przykład 200, to tyle ludzi tam będzie.
Ciekawe, czy w rewanżu (być może jeszcze w tym sezonie) Cracovia da Wiśle 1057 biletów (bo tyle miejsc ma ich sektor gości) co będą mogli zrobić bez wyłączania jakichkolwiek innych sektorów. Innymi słowy ich to nie będzie nic kosztowało...

PS.Czy może ktoś napisać kiedy ostatnio widział działający portal biletowy? Pytam bo nie wiem czy padaka jest permanentna, czy wystarczy F5 wciskać.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 08.02.2014 o godz. 13:20.
Odpowiedz cytując