Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9952
Stary 08.02.2014, 11:15
R33 napisał(a):Wyświetl post
Skąd takie info? Na oficjalnej masz napisane, że szacują, że będzie przynajmniej te 12 tys. Tak na szybko przeliczając to zeszło może teraz 6-7 tys. (dzieląc pojemność całej trybuny na ilość sektorów).


Działa to też w drugą stronę (zresztą jak wszystko). Ci co są niezdecydowani mogą całkowicie zrezygnować.

Mnie zastanawia to, że na oficjalnej napisali, że karnety tylko na C5 i G2. Czyżby G1 włączyli do normalnej sprzedaży, a dodatkowo na karnety uruchomili G2?
hahahaha
szacują, ze będzie 12 tys Dobrze daje
Sprostowując te wypociny: Na samo C zeszło już 5,5 tys. na narożniku, 1,5 tys. czyli w sumie na tych 2 sektorach 7 tys.
Do tego dochodzi E oraz ,A,H, czyli 5 tys, które na 100% jest bo patrzyłem jeszcze wczoraj.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując