R33 napisał(a):

Skąd takie info? Na oficjalnej masz napisane, że szacują, że będzie przynajmniej te 12 tys. Tak na szybko przeliczając to zeszło może teraz 6-7 tys. (dzieląc pojemność całej trybuny na ilość sektorów).
Działa to też w drugą stronę (zresztą jak wszystko). Ci co są niezdecydowani mogą całkowicie zrezygnować.
Mnie zastanawia to, że na oficjalnej napisali, że karnety tylko na C5 i G2. Czyżby G1 włączyli do normalnej sprzedaży, a dodatkowo na karnety uruchomili G2?
|
hahahaha
szacują, ze będzie 12 tys

Dobrze daje

Sprostowując te wypociny: Na samo C zeszło już 5,5 tys. na narożniku, 1,5 tys. czyli w sumie na tych 2 sektorach 7 tys.
Do tego dochodzi E oraz ,A,H, czyli 5 tys, które na 100% jest bo patrzyłem jeszcze wczoraj.