Publicznie ośmieszasz środowisko kibiców Wisły Kraków i jeszcze się dziwisz, że cię kasują?

Ciesz się, że nie banują
Zasady kibiców Wisły są jasne - nikt nikogo tu nie trzyma, jeżeli komuś się one nie podobają. Kompromitujesz - wypadasz.
Pod względem moderatorskim to forum i tak jest bardzo liberalne na tle for innych drużyn.