Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9330
Stary 08.02.2014, 11:01
Publicznie ośmieszasz środowisko kibiców Wisły Kraków i jeszcze się dziwisz, że cię kasują? Ciesz się, że nie banują

Zasady kibiców Wisły są jasne - nikt nikogo tu nie trzyma, jeżeli komuś się one nie podobają. Kompromitujesz - wypadasz.

Pod względem moderatorskim to forum i tak jest bardzo liberalne na tle for innych drużyn.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując