Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67470
Stary 08.02.2014, 10:16
Mnie osobiście wyprowadzanie piłki przez Osmana nie razi tak w oczy ponieważ ten zawodnik ma poważniejsze mankamenty i wcale nie jest to nieumiejętność gry głową . Problemem Osmana jest to ,że nawet jak gra bardzo dobry mecz to zawsze musi zrobić jakiegoś babola albo dwa w obronie . Albo zdrzemnie się i napastnik odskoczy na metr dwa po czym Chavi musi go gonić i ratować się wślizgiem - nie zawsze się uda dogonić tego napastnika , albo ostro, bezpotrzebnie wchodzi wyprostowaną nogą , w polu karnym też nierzadko zdarzają się faule dlatego ,że jest spóźniony . Oczywiście gdy forma u zawodnika nie jest optymalna tych błędów jest coraz więcej a szkoda bo gość ma możliwości fizyczne i szybkościowe by być dobrym stoperem ale w tym wieku już pewnych spraw nie da się naprostować . Podsumowując szybkość reakcji , czytanie gry i być może również koncentracja to najbardziej kuleje u tego piłkarza .
Ostatnio edytowane przez fanfan : 08.02.2014 o godz. 10:18.
Odpowiedz cytując