Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9951
Stary 08.02.2014, 01:46
Maja doswiadczenie z oststich derbow ze jeden podsektor jako bufor nie wystarczy.

Ale ze dali parchom 2 tys biletow to nas na G bedzie tylko G1. gorzej tego rozegrac juz nie mozna bylo


A co do liczby to jest jeszce maasa czasu do derbow, na C biletow brak na naroznik tez sie koncza ,jest dobrze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując