|
Maja doswiadczenie z oststich derbow ze jeden podsektor jako bufor nie wystarczy.
Ale ze dali parchom 2 tys biletow to nas na G bedzie tylko G1. gorzej tego rozegrac juz nie mozna bylo
A co do liczby to jest jeszce maasa czasu do derbow, na C biletow brak na naroznik tez sie koncza ,jest dobrze.
|