|
Ja bym na ich miejscu zlecił usprawnienie systemu, a mianowicie: Gdy ktoś kupi bilet, to uniemożliwić tej osobie wejście na sprzedaż biletu/karnetu na dane wydarzenie/na wszystkie wydarzenia. Wtedy nawet jak będzię chciał sobie sprawdzić ile biletów zeszło to nie będzie mógł. A znów kolejne mogli by dodać licznik na danym wydarzeniu, ile biletów zeszło/pozostało. To by już całkowicie zminimalizowało ruch na serwerze.
|