|
Największą wadą Osmana Chaveza jest to że nie potrafi kopnąc piłki. Dlatego jest omijany przy rozgrywaniu bo jedyne co potrafi to wypuścić ją sobie a potem wy.......ic przed siebie. Na C-klasę spoko.
A co do jego wślizgów mam mieszane uczucia czy jest tak rewelacyjny ponieważ przy każdym wślizgu jestem prze osrany a powinienem być spokojny.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|