Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67466
Stary 07.02.2014, 18:26
Największą wadą Osmana Chaveza jest to że nie potrafi kopnąc piłki. Dlatego jest omijany przy rozgrywaniu bo jedyne co potrafi to wypuścić ją sobie a potem wy.......ic przed siebie. Na C-klasę spoko.

A co do jego wślizgów mam mieszane uczucia czy jest tak rewelacyjny ponieważ przy każdym wślizgu jestem prze osrany a powinienem być spokojny.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując