Wyświetl pojedynczy post
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67465
Stary 07.02.2014, 16:56
ja bym nic do Chaveza nie miał jakby w końcu przestał wyjeżdżać na kadrę (przestali go powoływać) i wziął się za grę, gdyby grał regularnie na pewno nie popełniał by wielbłądów i myślę że w takiej sytuacji z Głowackim stworzył by najlepszą parę stoperów w ekstraklapie. Inna sprawa że jak by stracił powołania na 2-3 mecze to pewnie chciał by jak najszybciej odejść

A może mi ktoś wytłumaczyć jaka jest sytuacja z Bitonem ? To prawda że jest wypożyczony do drugiej ligi hiszpańskiej ? I czy gra regularnie? (pytam bo od tygodnia mi się transfermarkt nie ładuje).
Odpowiedz cytując