Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9943
Stary 07.02.2014, 16:16
comek napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że jeśli dużo biletów zejdzie, to G1 powinni włączyć do sprzedaży. Są dwa sektory buforowe, więc bez kitu. U parchów była o wiele mniejsza odległość od nas, do nich.
Na G1 są przenoszone karnety z G2. Poza tym klub już tydzień temu informował, że nie będzie sprzedaży biletów na G na derby.
Odpowiedz cytując