comek napisał(a):

|
Myślę, że jeśli dużo biletów zejdzie, to G1 powinni włączyć do sprzedaży. Są dwa sektory buforowe, więc bez kitu. U parchów była o wiele mniejsza odległość od nas, do nich.
|
Na G1 są przenoszone karnety z G2. Poza tym klub już tydzień temu informował, że nie będzie sprzedaży biletów na G na derby.